Gorkého 8

Košice

Slovensko

+421 917 762 305

Rezervácie

Prvé skupinové cvičenie máte u nás ZADARMO :)


Dve možnosti vytvorenia rezervácie:

  1. Bez registrácie kliknutím na konkrétne cvičenie a následným zadaním emailu, mena a telefónneho čísla. Po dokončení prihlásenia si systém pri ďalšej návšteve pamätá váš email.
  2. Registráciou (vytvorením účtu) s prihlasovacím heslom. Táto možnosť vám umožní mať prehľad o histórii vašich rezervácií a zakúpených permanentiek. Túto možnosť máte v pravom hornom rohu nad rozvrhom cvičení. Uistite sa prosím, že na prihlásenie používate zakaždým rovnakú emailovú adresu. Najmä potom, ako bola k vašemu kontu pridaná permanentka.

Uistite sa prosím, že na prihlásenie používate zakaždým ROVNAKÚ e-mailovú adresu. Najmä potom, ako bola k vašemu kontu pridaná permanentka.


OZNAM:

Máme pre vás ONLINE cvičenia Pilatesu, na ktoré sa môžete nahlásiť v rezervačnom systéme nižšie.

Ak sa nemáte možnosť zúčastniť on-line cvičenia naživo, navštívte našu NAJNOVŠIU SEKCIU "VIDEÁ" a zacvičte si s nami on-line kedykoľvek vám to vyhovuje.Ako sa na ONLINE cvičenie dostanete po prihlásení

Pozrite si krátky návod, ako jednoducho sa dostanete na online hodinu po tom, ako vám pred cvičením (cca 30 minút) pošleme na email link na konkrétne online stretnutie.