Gorkého 8

Košice

Slovensko

+421 917 762 305

Rezervácie

Prvé skupinové cvičenie máte u nás ZADARMO :)


Dve možnosti vytvorenia rezervácie:

  1. Bez registrácie kliknutím na konkrétne cvičenie a následným zadaním emailu, mena a telefónneho čísla. Po dokončení prihlásenia si systém pri ďalšej návšteve pamätá váš email.
  2. Registráciou (vytvorením účtu) s prihlasovacím heslom. Táto možnosť vám umožní mať prehľad o histórii vašich rezervácií a zakúpených permanentiek. Túto možnosť máte v pravom hornom rohu nad rozvrhom cvičení.
Uistite sa prosím, že na prihlásenie používate zakaždým rovnakú emailovú adresu. Najmä potom, ako bola k vašemu kontu pridaná permanentka.

V prípade, že máte okrem Pilatesu záujem aj o iné druhy cvičenia, napríklad yogu, kardio core tréning alebo posilňovanie váhou tela, kliknite na stránku BB HEALTH štúdia, s ktorým sídlime v spoločných priestoroch.


Plánované dovolenky:
Katka DOVOLENKA: 16. 3. - 20. 3. 2020 (pondelok - piatok)
Sisa DOVOLENKA: 9. 3. a 16. 3. 2020

Ak by ste neradi VYNECHALI cvičenie v čase, keď tu nie sme, navštívte našu NAJNOVŠIU SEKCIU "VIDEÁ" a zacvičte si s nami on-line kedykoľvek vám to vyhovuje.


Vážení klienti,
Nakoľko sa snažíme byť zodpovední a vážime si vaše aj naše zdravie, od piatku13.3.2020  je naša prevádzka do odvolania ZATVORENÁ.
Uvedomujeme si, že cvičenie je veľmi dôležité a mnohým z vás by v najbližších dňoch mohlo chýbať, preto si neváhajte zacvičiť podľa videí, ktoré nájdete v našej sekcii Videá.